пн-пт 10:00 - 19:00
+38 (050) 999-33-11
Закрити

Lis Neris Lis 2016 Magnum 1,5L

Ліс Неріс Ліс 2016 Магнум 1,5Л

5 900 грн
шт.
Артикул:
235723
Вінтаж:
Колір:
Тип:
Ємність:
Міцність:
14%
Виробник:
Регіон:
Рейтинг:
Варіант упаковки:

Опис

Це надзвичайне поєднання Піно Гріджіо, Шардоне та Совіньйон Блан неймовірно свіже, ароматне та жваве. Вино Lis Neris 2016 Lis сповнене такої чистоти та індивідуальності, що робить його головним героєм у поєднанні з нейтральною стравою з пасти або різотто з креветками. Цей збалансований вінтаж демонструє свої сильні сторони завдяки вертикальній інтенсивності та абсолютно плавній та вишуканій подачі. (Моніка Ларнер, Винний Адвокат від 11 лютого 2021 р.)

Виробник

Lis Neris
Lis Neris (Ліс Неріс)
Детальніше про виробника

Поместье Lis Neris расположен в городе Сан-Лоренцо самой восточной его части региона Фриули, на границе со Словенией в субрегионе Изонцо. Именно здесь находится бутиковая винодельня Lis Neris, основанная в 1879 году. В настоящее время винодельней управляет четвертое поколение семьи - Alvaro Pecorari.

Лис Нерис владеет почти 100 акров виноградников расположенных на четырех виноградниках - Gris, Picol, Jurosa и Neris, на которых выращивают Пино Гриджио, Совиньон Блан, Шардоне, Гевюрцтраминер и Рислинг, Токай Фриулано, Пекорари.