пн-пт 10:00 - 19:00
+38 (050) 999-33-11
Закрити
  • Міцні

Міцний алкоголь

Спектр молодих арманьяків, а також велика бібліотека старих вінтажних пляшок. Інформація про конкретні регіони Арманьяку, виробничий процес та різні стилі виробників у нашому асортименті.

Бренді, родич коньяку, фактично, є міцним алкоголем, виготовленим за допомогою перегонки фруктово-ягідного соку (виноград, яблука, груші, сливи).

Wine.ua пропонує велику колекцію старовинних віскі, а також добірну цікаву інформацію про шотландські віскі регіони та міжнародні стилі віскі.

Наш асортимент включає горілки від світових виробників Cavalli, Purity та Absolut, Grey Goose, Beluga.

Істинно італійський виноградний дижестив. Різноманітні смакові варіації граппи та Most представлені у даному розділі.

Напій справжніх джентельменів, ефективний засіб від страху та безсоння, настоянка на ягодах ялівцю. Сьогодні джин - основа багатьох коктейлів та форвард серед “білих спиртних напоїв” у багатьох країнах світу.

Підбірка Кальвадосів та цікава інформація про своєрідне яблучне бренді з Нормандії на півночі Франції.

Всесвітньовідомий виноградний бренді з провінції Коньяк. Колекція коньяків різного віку, різних субрегіонів та різних виробників.

Величезна родина напоїв – гіркі, солодкі, ягідні, кремові, міцні - на будь-який смак та настрій.

Велика лінійка різноманітних ромів, різних за міцністю, витримкою та місцем виробництва (Барбадос, Нікарагуа, Ямайка, Перу). Напій, що виник при переробці тростинного цукру та називався піратами “барбадоською гор...

Текіла - «нектар богів», що виник до давньої держави майя та ацтеків у Центральній Америці, яка залишила після себе чимало відкриттів, у тому числі і “медову воду” із соку блакитної агави.